Рейтинг
+8.28
голосов:
6
avatar

Школа   Показать о чём блог?

Иконка блога Школа

Ученье с увлеченьем

Image
Название: Ученье с увлеченьем
Эта книга поможет школьникам справиться с трудностями учения, подскажет, как быть внимательным на уроках, как организовать свое время в приготовлении домашних заданий, как научиться учиться.
Читать дальше про Ученье с увлеченьем
: 366
Иконка блога Школа

ЕГЭ: грамматика и лексика. Подготовка и тесты


Название: ЕГЭ: грамматика и лексика. Подготовка и тесты
Учебное пособие предназначено для отработки грамматических и лексических навыков и позволяет успешно готовиться к сдаче экзамена.
Читать дальше про ЕГЭ: грамматика и лексика. Подготовка и тесты
: 677
Иконка блога Школа

Математика. 6 класс. Тетрадь для контрольных работ № 1,2


Название: Математика. 6 класс. Тетрадь для контрольных работ № 1,2
Данное пособие содержит тематические контрольные работы (в шести вариантах) за I- полугодие 6-го класса для учащихся, занимающихся по учебнику Математика-6 И.И. Зубаревой и А.Г. Мордковича.
Читать дальше про Математика. 6 класс. Тетрадь для контрольных работ № 1,2
: 474
Иконка блога Школа

Математика. 2 клас


Название: Математика. 2 клас
У підручнику відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та базової навчальної програми закладено можливості для реалізації всіх змістових ліній галузі. Ця навчальна книга є концептуальним продовженням системи підручників нового покоління, що стала переможцем у Всеукраїнському конкурсі рукописів підручників для початкової школи. Система вправ спрямована і на вироблення основних вмінь і навичок, передбачених програмою, і на розвиток мислення, формування вмінь аналізувати, самостійно робити висновки.
Для учнів 2-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, методистів, студентів педагогічних коледжів та вищих навчальних закладів педагогічного спрямування, батьків.
Читать дальше про Математика. 2 клас
: 592
Иконка блога Школа

Канцелярские принадлежности для начальной школы

Image
Лето проносится быстро и незаметно. И школьные дни совсем не за горами. Неплохо бы и подготовиться к ним заранее. Давайте сегодня поговорим о том, какие канцелярские принадлежности следует приобрести для ученика начальной школы.
Читать дальше про Канцелярские принадлежности для начальной школы
: 563
Иконка блога Школа

Готовимся к школе

Image
Очередные каникулы подходят к концу, и чем ближе начало осени, тем актуальнее становится вопрос подготовки ребенка к новому школьному году.
Читать дальше про Готовимся к школе
: 664
Иконка блога Школа

Математика. 1 класс. Часть 2


Название: Математика. 1 класс. Часть 2
Учебник предназначен для обучения математике учащихся во втором полугодии 1 класса. Он обеспечивает плавную адаптацию детей к обучению, способствует формированию универсальных учебных действий работать по инструкции, образцу, находить и объяснять способ решения, составлять модель сюжетной математической ситуации.
Учебник используется в комплекте с рабочей тетрадью №3 (автор Рудницеая В.Н.)
Соответствует федеральному государственному образовательному стандарту начального общего образования (2009 г.)
Читать дальше про Математика. 1 класс. Часть 2
: 536
Иконка блога Школа

Інформатика. 5 клас


Название: Інформатика. 5 клас
Навчальний матеріал підручника структуровано згідно базової навчальної програми. Загальна кількість тем підручника відповідає кількості годин, передбачених програмою на вивчення курсу протягом року, теми згруповані відповідно до розділів чинної навчальної програми. В межах кожної теми (уроку) передбачені різні види діяльності учнів, для кожного з яких виділена окрема рубрика.
Читать дальше про Інформатика. 5 клас
: 445
Иконка блога Школа

Математика. 5 клас


Название: Математика. 5 клас
Підручник складається з двох розділів, назви й зміст яких відповідають програмі. Кожен з них починається короткою мотивацією його вивчення. Розділи складаються з 45 параграфів. Підручник, на нашу думку, дозволить не тільки засвоїти програму з математики для 5-го класу, а й буде сприяти розвитку мислення, творчих здібностей учнів, їх інтересу до навчання взагалі, і математики зокрема.
Читать дальше про Математика. 5 клас
: 483
Иконка блога Школа

Математика. 5 клас


Название: Математика. 5 клас
Текст підручника поділено на два розділи, кожний з яких складається з параграфів, а параграф, у спою чергу, — з пунктів. Підручник містить 38 пунктів, кожен з яких починається з викладу теоретичного матеріалу. Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується
прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один із можливих зразків оформлення розв’язання. До кожного пункту підібрано завдання для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і важкі задачі (особливо ті, що позначено зірочкою (*)). Кожний пункт завершується особливою задачею, яку ми назвали «Задача від Мудрої Сови». Для її розв’язання потрібно виявити винахідливість і кмітливість.
Читать дальше про Математика. 5 клас
: 496