Пять ідей для дитячого свята

none
  • Ключевые слова: 5 ідей для дитячого свята
  • Автор: serg
  • Просмотров: 758
  • Добавлено: 3 марта 2016

Раздел: Обучение

Спасибо за +1!Дитяче свято — це особлива подія в житті сім`ї. Справа в тому, що наші діти вміють так щиро вірити в чудеса і так радісно їх чекати! Вони завжди сподіваються, що цього разу буде щось особливе. Не будемо розчаровувати наших малюків, тому що свято, яке ви підготуєте, залишиться чарівним спогадом в їх душі і доказом вашої любові назавжди.


Діти люблять, коли до них відносяться як до дорослих. Тому замість традиційного застілля з родичами і вашими друзями запросіть їхніх друзів. Звичайно, діти не будуть просто їсти і бесідувати, їх треба розважати, а це нелегко. Тому ми пропонуємо п`ять ідей для дитячого свята.


Чарівний пікнік з гномами


Ви можете вивести дітей на пікнік в заздалегідь приготоване місце. Помічники на першими дістануться умовленого місця і накриють там святковий стіл. Прикрасять галявину кольоровими бантами і кульками. Можна розпалити багаття, або влаштувати таємничу стежку із свічечок. Нехай вони заховають в кущах і на гілках дерев солодощі і маленькі призи. А ще невеличкі листівки-підказки. Коли діти будуть близько, помічники повинні від`їхати і прийти пізніше, як звичайні гості. А на питання, хто ж це влаштував, запитайтесь у відповідь: — А може, гноми?


пікнік на день народження

Ігровий майстер-клас


Діти дуже люблять вчитися чомусь новому і захоплюючому. Запросіть на свято майстра, який в ігровій формі навчить ваших маленьких гостей, скажімо, робити ароматне мило або поробки з бісера, чи заливати оригінальні свічки. Освоїти техніку оригамі дітям теж цікаво. І в кожного на пам`ять залишиться подарунок!


майстер клас на день народження


Квест


Квест — це захоплива гра, коли діти йдуть по заздалегідь приготованому маршруту, керуючись підказками. Підказками можуть служити конверти з завданнями, або СМС, або телефонні дзвінки. Маршрут повинен бути цікавим і закінчитися в кафе, або іншому місці, де дітей буде чекати святкова гостина. Там вони підкріпляться і поділяться враженнями.


квест на день народження


Костюмована фотосесія


Оголосіть дітям заздалегідь тему фотосесії. Обдумайте ролі.  Всі гості повинні приготувати костюми, наприклад, дівчатка будуть принцесами, а хлопці — благородними лицарями. Відвезіть дітей у відповідне місце, наприклад, Олеський замок. Роль фотографа можете виконувати ви самі, або запросіть професіонала. Після цього дітей у костюмах запросіть на бенкет. І не забудьте нагадати правила поведінки в благородному товаристві! А фото подаруєте гостям на згадку.


фотосесія на день народженняІгротека


Домовтеся з людиною, яка має досвід в проведенні різноманітних ігор з дітьми. Це може бути хтось з молоді, або професіональний ведучий. Тоді можна свято провести, чергуючи активні ігри з пошуковими заняттями і посиденьками. А маленькі призи стануть приємним сюрпризом для гостей.


ігри на день народження


Незабутніх вам святкувань!Ещё статьи:

Пораньше

<- Одежда, требуемая каждому человеку Каждый человек нуждается в одежде, она может быть самой различной стильной, повседневной, строгой и т. д. Но есть и такая, которая необходима ...

Попозже


Отзывы

Для оставления отзыва необходимо авторизоваться.

Дайджест Детского Мира

Модные тенденции или качество по доступной цене. Meizu M6s   Современный смартфон давно перестал быть средством для связи. Погоню производителей за ...
  • 06 дек 2018
  • Как выбрать детский матрас?   
  • 05 дек 2018
  • Правила осознанного выбора квартиры для покупки   Каждому человеку хочется купить квартиру своей мечты, но обычно приходится мириться с ...
  • 07 дек 2018