Пять ідей для дитячого свята

none
  • Ключевые слова: 5 ідей для дитячого свята
  • Автор: serg
  • Просмотров: 809
  • Добавлено: 3 марта 2016

Раздел: Обучение

Спасибо за +1!Дитяче свято — це особлива подія в житті сім`ї. Справа в тому, що наші діти вміють так щиро вірити в чудеса і так радісно їх чекати! Вони завжди сподіваються, що цього разу буде щось особливе. Не будемо розчаровувати наших малюків, тому що свято, яке ви підготуєте, залишиться чарівним спогадом в їх душі і доказом вашої любові назавжди.


Діти люблять, коли до них відносяться як до дорослих. Тому замість традиційного застілля з родичами і вашими друзями запросіть їхніх друзів. Звичайно, діти не будуть просто їсти і бесідувати, їх треба розважати, а це нелегко. Тому ми пропонуємо п`ять ідей для дитячого свята.


Чарівний пікнік з гномами


Ви можете вивести дітей на пікнік в заздалегідь приготоване місце. Помічники на першими дістануться умовленого місця і накриють там святковий стіл. Прикрасять галявину кольоровими бантами і кульками. Можна розпалити багаття, або влаштувати таємничу стежку із свічечок. Нехай вони заховають в кущах і на гілках дерев солодощі і маленькі призи. А ще невеличкі листівки-підказки. Коли діти будуть близько, помічники повинні від`їхати і прийти пізніше, як звичайні гості. А на питання, хто ж це влаштував, запитайтесь у відповідь: — А може, гноми?


пікнік на день народження

Ігровий майстер-клас


Діти дуже люблять вчитися чомусь новому і захоплюючому. Запросіть на свято майстра, який в ігровій формі навчить ваших маленьких гостей, скажімо, робити ароматне мило або поробки з бісера, чи заливати оригінальні свічки. Освоїти техніку оригамі дітям теж цікаво. І в кожного на пам`ять залишиться подарунок!


майстер клас на день народження


Квест


Квест — це захоплива гра, коли діти йдуть по заздалегідь приготованому маршруту, керуючись підказками. Підказками можуть служити конверти з завданнями, або СМС, або телефонні дзвінки. Маршрут повинен бути цікавим і закінчитися в кафе, або іншому місці, де дітей буде чекати святкова гостина. Там вони підкріпляться і поділяться враженнями.


квест на день народження


Костюмована фотосесія


Оголосіть дітям заздалегідь тему фотосесії. Обдумайте ролі.  Всі гості повинні приготувати костюми, наприклад, дівчатка будуть принцесами, а хлопці — благородними лицарями. Відвезіть дітей у відповідне місце, наприклад, Олеський замок. Роль фотографа можете виконувати ви самі, або запросіть професіонала. Після цього дітей у костюмах запросіть на бенкет. І не забудьте нагадати правила поведінки в благородному товаристві! А фото подаруєте гостям на згадку.


фотосесія на день народженняІгротека


Домовтеся з людиною, яка має досвід в проведенні різноманітних ігор з дітьми. Це може бути хтось з молоді, або професіональний ведучий. Тоді можна свято провести, чергуючи активні ігри з пошуковими заняттями і посиденьками. А маленькі призи стануть приємним сюрпризом для гостей.


ігри на день народження


Незабутніх вам святкувань!Ещё статьи:

Пораньше

<- Одежда, требуемая каждому человеку Каждый человек нуждается в одежде, она может быть самой различной стильной, повседневной, строгой и т. д. Но есть и такая, которая необходима ...

Попозже


Отзывы

Для оставления отзыва необходимо авторизоваться.

Дайджест Детского Мира