Інструменти для шиття

none
  • Ключевые слова: Інструменти для шиття
  • Автор: serg
  • Просмотров: 713
  • Добавлено: 5 октября 2015

Раздел: Родителям

Спасибо за +1!Інструментів і приладдя для шиття дуже багато. Одні полегшують ручну роботу швачки, інші збільшують можливості швейної машинки. Наприклад, маркувальний інструмент дозволить вам точно перенести викрійку на тканину, а спеціальна лапка з "коліщатком" дасть можливість якісно шити одяг зі шкіри на побутовій швейній машинці. Спеціальні кравецькі ножиці і прозора лінійка-шаблон просто незамінний інструмент закрійника і також як і інші інструменти для шиття зроблять вашу роботу більш якісною і професійною.Швейна машина — головний інструмент. Зручна та надійна швейна машина — вірна помічниця на довгі роки. Швейна машина не обов'язково повинна бути "останньою" моделі. Навіть звичайнісінька машинка, що виконує пряму і зигзагоподібну строчку в умілих руках здатна на багато що. Якщо ви маєте намір зрідка шити лише для себе і вашої родини вам нема чого купувати дорогу швейну машину з безліччю рядків і операцій.


Багато хто з них навряд чи коли-небудь вам знадобляться. Тим більше, що практично будь-який одяг можна ремонтувати і шити на старенькій річний швейній машинці типу Подольск. Успіхи чи невдачі в пошитті одягу іноді залежать від підбору голки для швейної машини. Тип голки і її товщина повинні відповідати тканини, ниткам. Чим тонше тканина, тим менше повинен бути номер голки.


Найтонші голки (№ 65) використовують для пошиття дуже тонких шовкових і бавовняних тканин. Вироби з платьевих і костюмних тканин шиють голками №90, із щільних і грубих тканин (джинсова тканина) — №100-110. При постійній роботі вістрі голки відчуває дуже великі навантаження і іноді затупляется.


Від удару по голкової пластині носик вістря загинається, що призводить до появи пропуску стібка і обриву нитки, на тканини можуть з'явитися затяжки. За станом вістря голки потрібно постійно стежити і тупі голки негайно замінювати. А ссылка дозволить знайти відповіді на всі питання. Голки бувають чотирьох типів. Універсальні голки — для найрізноманітніших матеріалів.


Розміри (номери) від 9/65 (найтонші) до 18/110. Голки з заокругленим кінцем — для трикотажу і розтяжних матеріалів. Розміри від 9/65 до 16/100. Подвійні голки — для виконання декоративної строчки (така голка з лицьового боку виробу дає дві паралельні рядки, а з виворітного утворюється зигзаг). Голки для пошиття шкіри мають особливу форму вістря у вигляді плоского леза. Їх використовують для роботи з шкірою, пошиття виробів з натуральної шкіри або вінілу.Ещё статьи:

Пораньше

<- Красота шаров со снегом Каждый человек непременно видел шары, внутри которых медленно падает снег. Для того, чтобы насладиться таким уникальным зрелищем, достаточно ...

Попозже

Путешествие в Керчь -> Керчь является одним из самых древних городов мира. Располагается он в Восточном Крыму. Заслуженно признан городом-героем. Сквозь него линия ...

Отзывы

Для оставления отзыва необходимо авторизоваться.

Дайджест Детского Мира